Samorząd szkolny
Logowanie. Faza testowa dla nauczyciela.
#SzkołaPamięta. 1 grudnia 1939 r.
Dzień Piżamy
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
Mistrzostwa powiatu i 3 m-ce drużyny
Pielgrzymka do Rostkowa
Ślubowanie
Pamiętamy! 1 grudnia 1939 r.

Aktualności2

Wrzesień to miesiąc świadomości chorób nowotworowych dzieci i młodzieży. W związku z tym w dniu 28 września 2021r. nasza szkoła w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej organizowanej przez fundację „Gdy liczy się czas”, chcąc wesprzeć wszystkie chore dzieci z oddziałów onkologicznych włączyła się w obchody „Dnia Piżamy”. To był dzień zdrowia i solidarności z dziećmi chorymi na nowotwory; to charytatywna akcja, która ma na celu zwrócić uwagę na profilaktykę badań u dzieci, kształtowanie zachowań prozdrowotnych i wsparcie chorych pacjentów! Dlaczego piżama? – ponieważ to standardowe ubranie chorych przebywających w szpitalu. Zbierane były też pieniążki, za które dzieciom, rodzicom oraz pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy. Razem zebraliśmy 1235,89 zł oraz 2 euro. Kwotę tę wpłacimy na konto fundacji. Pamiętajmy : RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!